Hacı Bayram-ı Veli Temalı Kompozisyon Yarışması    -    3. Ankara Fotoğraf Yarışması Duyurusu    -    İnsansız Hava Araçları (İHA) ve Drone Uçurulmasının Yasak Olduğu Bölgeler    -    15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ VE GAZİLERİ İÇİN YARDIM KAMPANYASI    -    PERSONEL KARTI İŞLEMLERİ    -   
SYD Vakfı 2014 Yılı Proje ve Faaliyet Tanıtım Kitapçığı

   KEÇİÖREN SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI TANITIM KİTAPÇIĞI

   “Sosyal devlet ilkesinden hareketle 1986 yılında 3294 Sayılı Kanun kapsamında ihtiyaç sahibi vatandaşlara hizmet sunmak amacıyla illerde Valilerimiz ilçelerde ise Kaymakamlarımız başkanlığında kurulmuş olan Vakıflardan birisi de Keçiören Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımızdır.”

   “Yoksulluğun çok boyutlu bir sosyal sorun olmasından hareketle tüm çalışmalarımızda  sadece sosyal yardım odaklı düşünmüyor, ulaştığımız her haneyi bütüncül bakış açısıyla değerlendirerek yoksulluğu doğuran ve yoksuluğun beraberinde getirdiği  sosyal sorunlar ile eşzamanlı olarak mücadele etmek için gayret sarfediyoruz. ”

   Bu düşünceler ile Kaymakamımızın başkanlığında, ilçemiz bünyesinde vakfımız tarafından gerçekleştirilen bazı proje ve faaliyetlerimizi bir kitapta topladık. Beğenilerinize sunuyoruz.

  

Toplam 3434 kez görüntülendi