Hacı Bayram-ı Veli Temalı Kompozisyon Yarışması    -    3. Ankara Fotoğraf Yarışması Duyurusu    -    İnsansız Hava Araçları (İHA) ve Drone Uçurulmasının Yasak Olduğu Bölgeler    -    15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ VE GAZİLERİ İÇİN YARDIM KAMPANYASI    -    PERSONEL KARTI İŞLEMLERİ    -   
SUBAYEVLERİ M.T.A.L TÜRKİYE GENELİ YEMEK YARIŞMASINDA KAZANDIĞI MADALYALAR İLE KAYMAKAMLIĞIMIZDA

   SUBAYEVLERİ M.T.A.L TÜRKİYE GENELİ YEMEK YARIŞMASINDA KAZANDIĞI MADALYALAR İLE KAYMAKAMLIĞIMIZDA


   Türkiye Aşçılar ve Pastacılar Konfederasyonu tarafından 5-6-7 Mayıs 2017 tarihinde Yozgat´ta düzenlenen Türkiye Kupası Ön Elemeleri yarışmasına katılan İlçemiz Subayevleri Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri madalyaları ile Okul Müdürü Saadet TUNCA, Yeme-İçme Alan Öğretmenleri Çağdaş ÇAĞLAR ve Şengül YEŞİL Keçiören Kaymakamı Uğur BULUT'u ziyaret ettiler.

   Okul Müdiresi Saadet TUNCA, yarışmanın ön elemeleri sonrasında hamurişi - anayemek ve tatlı branşlarında aldıkları madalyaların yanısıra, yine aynı branşlarda da 2 öğrencisinin altın madalya getirmesi ile "En İyi Lise" alanında 1.lik kupasını da kazandıklarını belirtirken, bu dereceler sayesinde 2018 Mart ayında düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonasına da ön elemelere katılmadan direk olarak katılacaklarını iletti. İlçe Kaymakamı Uğur BULUT'da okul yöneticilerini ve öğrencileri kutlarken başarılarının devamını diledi.

10.05.2017
Toplam 98 kez görüntülendi