Hacı Bayram-ı Veli Temalı Kompozisyon Yarışması    -    3. Ankara Fotoğraf Yarışması Duyurusu    -    İnsansız Hava Araçları (İHA) ve Drone Uçurulmasının Yasak Olduğu Bölgeler    -    15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ VE GAZİLERİ İÇİN YARDIM KAMPANYASI    -    PERSONEL KARTI İŞLEMLERİ    -   
ŞEHİT KUBİLAY MAHALLESİNDE OKUL, ASM VE ESNAF ZİYARETLERİ VARDI.

   ŞEHİT KUBİLAY MAHALLESİNDE OKUL, ASM VE ESNAF ZİYARETLERİ VARDI.

   Keçiören Kaymakamı Uğur BULUT'un "her güne bir mahalle ziyareti" isimli programı kapsamında bu haftanın son ziyareti Şehit Kubilay Mahallesinde gerçekleştirildi. Ziyarete İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan IŞIK, İlçe Sağlık Müdürü Dr.Hakan NAKİBOĞLU, Emniyet Amiri Burhan ŞAHİN ve Mahalle Muhtarı Ahmet GÖK katıldı. Ziyaretlerin ilki Şehit Kubilay Aile Sağlığı Merkezine yapıldı, burada merkez doktorları ile halk sağlığı üzerine istişare yapıldı. Ardından Şehit Enes Demir Ortaokulu ve Çağlar İlkokuluna geçilerek burada Okul Müdürü Adnan YALÇIN'ın eşliğinde, bir şenlik havasında okul bahçesinde düzenlenmiş olan kermese katılım sağlandı. Yapımı büyük hızla devam etmekte olan ek binayı da gezerek burada son durum hakkında yetkililerden bilgi alındı.

   Heyetin bir sonraki durağı ise 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Ortaokulu oldu. Burada ilk olarak heyeti halk oyunları ekibi karşıladı ve düzenlenen gösteriler ardından Tübitak 4006 Bilim Fuarı açılışına geçildi. Keçiören Kaymakamı ve beraberindeki heyet, burada öğrencilerin tüm alanlarda davetlilere sundukları projeler hakkında öğrencilerin kendilerinden bilgi edindiler. Yoğun bir gündemi olan heyet, ardından Şehit Kubilay Mahallesi esnaflarından Çamaltı Pastanesini ziyaret ederek hayırlı işler diledi ve son ziyaret olan Sancaktepe İlkokulunda okul müdürü Murat DEMİR ve öğretmenler ile biraraya geldi. Burada öğrencilerin başarı durumları ve okul ile alakalı talepleri de dinleyerek ziyaretlerini tamamladılar.

05.05.2017
Toplam 119 kez görüntülendi