Hacı Bayram-ı Veli Temalı Kompozisyon Yarışması    -    3. Ankara Fotoğraf Yarışması Duyurusu    -    İnsansız Hava Araçları (İHA) ve Drone Uçurulmasının Yasak Olduğu Bölgeler    -    15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ VE GAZİLERİ İÇİN YARDIM KAMPANYASI    -    PERSONEL KARTI İŞLEMLERİ    -   
ÖZEL CECELİ OKULLARI VE SPOR KULÜBÜ ÖĞRENCİLERİ KAYMAKAMLIĞIMIZI ZİYARET ETTİLER.

   ÖZEL CECELİ OKULLARI VE SPOR KULUBÜ ÖĞRENCİLERİ KAYMAKAMLIĞIMIZI ZİYARET ETTİLER.

   Ceceli Okulları ve Ceceli Spor Okulları olarak; Müdür Kazım YILMAZ , Şehit Demet SEZEN Dart Liginde Türkiye Şampiyonu olarak İtalya'nın Venedik şehrinde yapılacak olan Avrupa Elektronik Dart Şampiyonasında Milli Takım formasını giyerek ülkemizi temsil edecek 6.sınıf öğrencisi Ahmet Kerem AKSOY, 7.sınıf öğrencisi Pelin KÖSTEN ve 9.sınıf öğrencisi Hamiyet Erva ÜNGÖR'ün yanısıra, Taekwondo dalında Avrupa Dünya 3.sü olan milli sporcu 11.sınıf öğrencisi Muhammed Emin AÇIKGÖZ ile Atletizm yüksek atlama branşında kulüpler arası müsabakalarda Türkiye Rekortmeni olan 9.sınıf öğrencisi Senanur AKGÜN Keçiören Kaymakamı Uğur BULUT'u ziyaret ettiler.

   Ayrıca ziyarette Özel Ceceli Okulları olarak basımını yaptıkları eğitim dergisi olan "Eğitimce" nin ilk sayısını İlçe Kaymakamına takdim ettiler. İlçe Kaymakamı Uğur BULUT'da tüm öğrencileri ayrı ayrı tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

12.05.2017
Toplam 148 kez görüntülendi