Hacı Bayram-ı Veli Temalı Kompozisyon Yarışması    -    3. Ankara Fotoğraf Yarışması Duyurusu    -    İnsansız Hava Araçları (İHA) ve Drone Uçurulmasının Yasak Olduğu Bölgeler    -    15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ VE GAZİLERİ İÇİN YARDIM KAMPANYASI    -    PERSONEL KARTI İŞLEMLERİ    -   
KEÇİÖREN KAYMAKAMI UĞUR BULUT OSTİM VE İVEDİK ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİNİ ZİYARET ETTİ.

 

   KEÇİÖREN KAYMAKAMI UĞUR BULUT OSTİM VE İVEDİK ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİNİ ZİYARET ETTİ.

   Keçiören Kaymakamı Uğur BULUT, Keçiören Belediye Başkan Yardımcısı Nihat YILDIZ, İlçe Milli Eğitim Mesleki ve Teknik Eğitim Şube Müdürü Hilmi KARAOT, Keçiören Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür V. Ahmet ALTUNTAŞ ve Proje Sorumlusu Emre DEMİRTAŞ ile birlikte Ostim Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ile İvedik Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.

   Ostim OSB Yönetim Kurulu Başkanı Orhan AYDIN ve İvedik OSB Yönetim Kurulu Başkanı Hasan GÜLTEKİN ile bir araya gelen heyet, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımızdan hizmet alan ve sosyal güvencesi olmayan gençlerimizin istihdama kazandırılması ile mezuniyet alanlarına ve sayılarına göre ilçemiz meslek lisesi mezunlarına ne tür destekler alınabileceği ve Keçiören Belediye Başkanlığına iş müracaatı için gelen vatandaşlarımızın istihdam edilebilmeleri konularında görüşme gerçekleştirdi.

10.04.2017
Toplam 123 kez görüntülendi