Hacı Bayram-ı Veli Temalı Kompozisyon Yarışması    -    3. Ankara Fotoğraf Yarışması Duyurusu    -    İnsansız Hava Araçları (İHA) ve Drone Uçurulmasının Yasak Olduğu Bölgeler    -    15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ VE GAZİLERİ İÇİN YARDIM KAMPANYASI    -    PERSONEL KARTI İŞLEMLERİ    -   
KEÇİÖREN KAYMAKAMI UĞUR BULUT FİDANLARA İLK CANSUYUNU VERDİ

   KEÇİÖREN KAYMAKAMI UĞUR BULUT FİDANLARA İLK CANSUYUNU VERDİ

   Keçiören her geçen gün daha da yeşilleniyor. Bu konuda oldukça yoğun çaba sarfeden Keçiören Belediyesinin Yükseltepe Ağaçlandırma Alanında düzenlediği ve 2023 adet ağacın dikileceği törene TBMM İdare Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet GÜNDOĞDU, Keçiören Kaymakamı Uğur BULUT, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa AK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan IŞIK, Çevre Çiçekleri ve İlçemiz okullarından çok sayıda öğrenci katıldı.

   Etkinlikte konuşan Belediye Başkanı AK, Keçiören'de kişi başına 6.34 metrekare yeşil alan düştüğünü ifade ederken, kişi başına düşen ağaç sayısının da bu oranla 10'a çıkarılması için uğraş verdiklerini kaydetti. Keçiören Kaymakamımız Uğur BULUT ise, Keçiören’in Ankara’nın yükselen yıldızı olduğuna işaret ederek, “En güzel ilçe olma yolunda büyük öneme sahip olan yeşil alanın güçlenmesi için dikilen ağaçlarımız hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

   Protokol heyeti ve öğrenciler ile birlikte ağaç dikti. İlk dikim ve cansuyunu Kaymakamımız Uğur BULUT gerçekleştirdi. Ağaçlandırma alanında 1873 adet sarıçam, 50 adet mavi ladin, 80 adet dişbudak ve 20 adet akçaağaç toprakla buluştu.

31.03.2017
Toplam 123 kez görüntülendi