Hacı Bayram-ı Veli Temalı Kompozisyon Yarışması    -    3. Ankara Fotoğraf Yarışması Duyurusu    -    İnsansız Hava Araçları (İHA) ve Drone Uçurulmasının Yasak Olduğu Bölgeler    -    15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ VE GAZİLERİ İÇİN YARDIM KAMPANYASI    -    PERSONEL KARTI İŞLEMLERİ    -   
KEÇİÖREN KAYMAKAMI UĞUR BULUT ANKARA SANAYİ ODASINA ZİYARETTE BULUNDU

   KEÇİÖREN KAYMAKAMI UĞUR BULUT ANKARA SANAYİ ODASINA ZİYARETTE BULUNDU

   Keçiören Kaymakamı Uğur BULUT, Ankara Sanayi Odası ve aynı zamanda Ankara Sanayi Odası 1. Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın M.Nurettin ÖZDEBİR'e ziyarette bulundu. Ziyarete Keçiören Belediye Başkan Yardımcısı Nihat YILDIZ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan IŞIK, İlçe Milli Eğitim Mesleki ve Teknik Eğitim Şube Müdürü Hilmi KARAOT, Keçiören Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür V. Ahmet ALTUNTAŞ ile Proje Sorumlusu Emre DEMİRTAŞ'da katıldı.

   Gerçekleştirilen ziyarette; Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımızdan hizmet alan ve sosyal güvencesi olmayan gençlerimizin istihdama kazandırılması ile mezuniyet alanlarına ve sayılarına göre ilçemiz meslek lisesi mezunlarına ne tür destekler alınabileceği ve Keçiören Belediye Başkanlığına iş müracaatı için gelen vatandaşlarımızın istihdam edilebilmeleri konuları görüşüldü.

 

 

06.04.2017
Toplam 165 kez görüntülendi