Hacı Bayram-ı Veli Temalı Kompozisyon Yarışması    -    3. Ankara Fotoğraf Yarışması Duyurusu    -    İnsansız Hava Araçları (İHA) ve Drone Uçurulmasının Yasak Olduğu Bölgeler    -    15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ VE GAZİLERİ İÇİN YARDIM KAMPANYASI    -    PERSONEL KARTI İŞLEMLERİ    -   
KAYMAKAMIMIZ YÜKSELTEPE MAHALLESİNDE

   KAYMAKAMIMIZ YÜKSELTEPE MAHALLESİNDE

   Keçiören Kaymakamı Uğur BULUT, mahalle ziyaretlerinde bu hafta Yükseltepe Mahallesinde incelemelerde bulundu. İlk olarak Mahelle Muhtarı Yasin BAY ile bir araya gelen, Kaymakamımıza İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan IŞIK, İlçe Sağlık Müdürü Dr.Hakan NAKİBOĞLU ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Faruk ARSLAN eşlik etti.


   Ardından heyet, Yükseltepe Aile Sağlığı Merkezini ziyaret ederek, muayene sırası bekleyen hastalara acil şifalar diledi ve ASM doktorları ile istişare etti. Sonrasında Gazi Ahmet Muhtar Paşa İlkokulu ve Ortaokulu ziyaret edildi. Okul Müdürü Akın UĞUR ve öğretmenlerinin çabaları ile hazırlanan yeni kütüphane, çocuk oyun odası, anasınıfı ve öğretmenler odası açılışları kurdele kesilerek gerçekleştirildi. Açılışa Kaymakamımızın yanısıra, Ahmet Yesevi Üniversitesinden Prof.Dr.Bekir BULUT, Gazi Üniversitesinden Doç.Dr.Mustafa KALE, Abdullah Mürşide Özünenek Lisesi, Şehit Kubilay Ortaokulu, Şehit Kubilay İlkokulu, Çağlar İlkokulu, İsmail Enderun Ortaokulu ve Şehit Kubilay İlkokulu Müdürleri de katıldı.


   Açılış konuşmaları sonrasında Keçiören Kaymakamı Uğur BULUT ve protokol heyeti, açılış yapılan odaları gezerek sınıflarda derslere katıldı ve öğrenciler ile sohbet ettiler.

20.03.2017
Toplam 281 kez görüntülendi