Hacı Bayram-ı Veli Temalı Kompozisyon Yarışması    -    3. Ankara Fotoğraf Yarışması Duyurusu    -    İnsansız Hava Araçları (İHA) ve Drone Uçurulmasının Yasak Olduğu Bölgeler    -    15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ VE GAZİLERİ İÇİN YARDIM KAMPANYASI    -    PERSONEL KARTI İŞLEMLERİ    -   
KAYMAKAMIMIZ UĞUR BULUT

   KAYMAKAMIMIZ UĞUR BULUT "KALİTELİ HAYAT KALİTELİ YAŞAM" PROJEMİZİN SAHİPLERİ İLE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

   Keçiören Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Keçiören Belediyesinin işbirliğinde yürütülen "Kaliteli Hayat Kaliteli Yaşam Projesi" ile ilçemizde ikamet eden 65 yaşını doldurmuş, evinde yalnız yaşayan, bakacak kimsesi olmayan yaşlılarımıza ve engellilerimize günlük yardımlar, kişisel bakım hizmetleri, sağlık hizmetleri desteği ve konut iyileştirme gibi pek çok alanda evlerine hizmet götürülmektedir. Projeden faydalanan ailelerimiz Keçiören Kocatepe Kahve Evinin ev sahipliğinde sabah kahvaltısında bir araya geldiler. Keçiören Kaymakamı Uğur BULUT, misafirlerle tek tek ilgilenerek ihtiyaçlarını ve isteklerini dinledi. Ailelerimiz yürütülmekte olan projeden ve yararlandıkları tüm hizmetler için Kaymakamımıza teşekkür ettiler.

   Programa; Vakıf Mütevelli Heyet Üyelerinden Keçiören Müftüsü Dr.İhsan İLHAN, Keçiören Belediye Başkan Yardımcısı Tekin BAŞER, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan IŞIK, İlçe Sağlık Müdürü Dr.Hakan NAKİBOĞLU, İlçe Malmüdürü Gülümse Güzelcan GÜROL, Keçiören Toplum Sağlığı Merkezi Başkan Yardımcısı Feyza UZUN, Keçiören SYDV Müdür V. Ahmet ALTUNTAŞ, Mütevelli Heyet Üyeleri Kenan AKÇAĞANOĞLU, Aşağı Eğlence Muhtarı Muhammed Ekrem KILIÇ ve projede görevli Sosyal Hizmet Uzmanları katıldı.

13.04.2017
Toplam 247 kez görüntülendi