Hacı Bayram-ı Veli Temalı Kompozisyon Yarışması    -    3. Ankara Fotoğraf Yarışması Duyurusu    -    İnsansız Hava Araçları (İHA) ve Drone Uçurulmasının Yasak Olduğu Bölgeler    -    15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ VE GAZİLERİ İÇİN YARDIM KAMPANYASI    -    PERSONEL KARTI İŞLEMLERİ    -   
İLÇE MÜFTÜLERİ KEÇİÖREN'DE TOPLANDI.

   İLÇE MÜFTÜLERİ KEÇİÖREN'DE TOPLANDI.

   Hizmetlerin daha etkin ve verimli olması için her ay düzenli olarak gerçekleştirilen Ankara İlçe Müftüleri Toplantısı Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak'ın ev sahipliğinde Estergon Kalesinde gerçekleşti.

   Ören Köşk’te düzenlenen ve 24 ilçe müftüsünün hazır bulunduğu toplantıya, Ankara İl Müftüsü Mehmet SÖNMEZOĞLU başkanlık ederken, toplantıya katılan Keçiören Kaymakamı Uğur BULUT ve Belediye Başkanı Mustafa AK ile birlikte birer de konuşma yaptılar. Toplantıda il ve ilçe müftülüklerince yürütülen hizmetlerin daha etkin ve verimli bir şekilde yapılabilmesinin sağlanması, hizmetlerde metod ve görüş birliğinin sağlanması, vaaz, irşad ve rehberlik faaliyetlerinin düzenlenmesi konuları görüşülürken, mevzuatla ilgili genel konular da istişare edildi.

15.03.2017
Toplam 166 kez görüntülendi