Hacı Bayram-ı Veli Temalı Kompozisyon Yarışması    -    3. Ankara Fotoğraf Yarışması Duyurusu    -    İnsansız Hava Araçları (İHA) ve Drone Uçurulmasının Yasak Olduğu Bölgeler    -    15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ VE GAZİLERİ İÇİN YARDIM KAMPANYASI    -    PERSONEL KARTI İŞLEMLERİ    -   
HERGÜNE BİR MAHALLE İSİMLİ ZİYARETLERİMİZDE BUGÜN KAMİLOCAK MAHALLESİ VARDI.

   HERGÜNE BİR MAHALLE İSİMLİ ZİYARETLERİMİZDE BUGÜN KAMİLOCAK MAHALLESİ VARDI.


   Keçiören Kaymakamı Uğur BULUT, ilçemize bağlı 51 Mahalle Muhtarını ilk olarak Muhtarlık binalarında ziyaret ediyor, ardından ise programa göre mahalle sınırları dahilindeki okul, sağlık ocağı, esnaflar, resmi kurumlar veya Polis Merkezlerini ziyaret ediyor. Burada çalışanlar ve birim yetkilileri ile konuşuyor, istişare yapıyor. İhtiyaç görülen eksiklikler ve problemler konusunda da yeterli bilgiye sahip olarak, mevcut bulunan aksaklığın giderilmesi hususunda yetkilendirme yapıyor.

   Bu haftanın son gününde ise Kamilocak Mahallesi Muhtarı Kemal KUŞDOĞAN, beraberinde bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan IŞIK, İlçe Sağlık Müdürü Dr.Hakan NAKİBOĞLU, İlçe Emniyet Suç ve Suç Önleme Büro Amiri Başkomiser Fatih KARADADAŞ, Aktepe Polis Merkezi Grup Amiri Komiser Yardımcısı Zeynep SEZGİN ve Keçiören SYD Vakfı Uzmanlarından Ahmet ALTUNTAŞ ile ziyaret edildi. İlk olarak Muhtarlık binasında mahallenin genel durumu, eksiklikler ve ihtiyaç sahibi ailelerin tespitleri konusunda görüşüldü. Sonrasında Keçiören Şevkat 1 No'lu Aile Sağlığı Merkezi ziyaret edilerek çalışanları ve hekimleri ile biraraya gelindi. Muayene sırası bekleyen hastalara geçmiş olsun dilekleri iletilirken, personele de kolaylıklar dilenerek buradaki ziyaret tamamlandı.

   İlçe Kaymakamı ve beraberindekiler, ardından Şehit Ahmet Kabukçu İlkokulunu ziyaret ettiler. Burada okul müdürü ve öğretmenler ile  görüştüler. Ardından mahalle esnaflarından Kamilocak Taksi Durağı çalışanları ile de ayaküstü sohbet ederek hayırlı günler dilediler ve ziyaretlerini tamamladılar.

17.02.2017
Toplam 171 kez görüntülendi