Hacı Bayram-ı Veli Temalı Kompozisyon Yarışması    -    3. Ankara Fotoğraf Yarışması Duyurusu    -    İnsansız Hava Araçları (İHA) ve Drone Uçurulmasının Yasak Olduğu Bölgeler    -    15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ VE GAZİLERİ İÇİN YARDIM KAMPANYASI    -    PERSONEL KARTI İŞLEMLERİ    -   
ESERTEPE MAHALLESİ ZİYARETLERİ

   ESERTEPE MAHALLESİ ZİYARETLERİ

   Her güne bir mahalle ziyareti projesi kapsamında bu hafta Esertepe Mahallesi ziyaret edildi. İlk olarak Mahalle Muhtarı Adnan ALTINORDU ile muhtarlık binasında biraraya gelen Keçiören Kaymakamı, ardından beraberindeki İlçe Sağlık Müdürü Dr.Hakan NAKİBOĞLU, Esertepe Polis Merkezi Amiri Komiser Yardımcısı İbrahim SEYFİ ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerinden Hacı Arslan ATMAN ile birlikte Keçiören Şehit Ali Çoban Aile Sağlığı Merkezine geçti. Burada da hekimler ve personeli ile görüşerek mahallenin genel sağlık durumu hakkında bilgi alan heyet, kolaylıklar dileyerek burada ki ziyaretini de tamamladı.

  Son olarak da Yamantürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret edildi. Burada da Okul Müdürü Sedat ARSLAN, sınıfları ve meslek atölyelerini heyete gezdirerek, öğrencilerin ders alanları ve başarıları hakkında bilgiler aktardı.

11.05.2017
Toplam 105 kez görüntülendi