Hacı Bayram-ı Veli Temalı Kompozisyon Yarışması    -    3. Ankara Fotoğraf Yarışması Duyurusu    -    İnsansız Hava Araçları (İHA) ve Drone Uçurulmasının Yasak Olduğu Bölgeler    -    15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ VE GAZİLERİ İÇİN YARDIM KAMPANYASI    -    PERSONEL KARTI İŞLEMLERİ    -   
BARIŞ MANÇO ORTAOKULU ATLETİZM TAKIMI KAYMAKAMLIĞIMIZDA

   BARIŞ MANÇO ORTAOKULU ATLETİZM TAKIMI KAYMAKAMLIĞIMIZDA

   Barış Manço Ortaokulu Atletizm takımı, aldığı dereceler ile başarıdan başarıya koşuyor. Okul Müdürleri Fikri ARAS ve Beden Eğitim Öğretmenleri Gazi AŞIKOĞLU ile birlikte gelen Atletizm takımı sporcuları, Keçiören Kaymakamı Uğur BULUT'u makamında ziyaret ederek, şampiyonluk sevinçlerini paylaştılar.

   Beden Eğitim Öğretmeni Gazi AŞIKOĞLU, 2015-2016 yıllarında Kuşadasında düzenlenen yarışlarda Türkiye Grup 1. si olduklarını, yarışmacılarından Zelal KAYA'nın 800 m Türkiye Şampiyonu olduğunu, Kardelen SOLVAN'ın da 1500 m de 2. olduğunu belirtti. Ayrıca 2016-2017 öğretim yılı Yıldız Kız Takımının Ankara 1. si olduğunu, Oryantrik Takımlarının Ankara 2. si ve Kocaeli'de düzenlenen 2017 yılı grup yarışmalarında ise yine Yıldız Kız Takımının şampiyonluğu bırakmadığını belirterek ellerinden gelen tüm gayreti gösteren öğrencileri ile başarılarının devamını getireceklerini ifade etti. Keçiören Kaymakamı Uğur BULUT'da öğrencileri tek tek tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

04.05.2017
Toplam 134 kez görüntülendi