Hacı Bayram-ı Veli Temalı Kompozisyon Yarışması    -    3. Ankara Fotoğraf Yarışması Duyurusu    -    İnsansız Hava Araçları (İHA) ve Drone Uçurulmasının Yasak Olduğu Bölgeler    -    15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ VE GAZİLERİ İÇİN YARDIM KAMPANYASI    -    PERSONEL KARTI İŞLEMLERİ    -   
AKTEPE ÇOCUK KULÜBÜ ÖĞRENCİLERİNDEN KUTLU DOĞUM HAFTASI PROGRAMI

   AKTEPE ÇOCUK KULÜBÜ ÖĞRENCİLERİNDEN KUTLU DOĞUM HAFTASI PROGRAMI

   Keçiören Gençlik Derneği ve Aktepe Çocuk Kulübü’nün birlikte düzenlediği Kutlu Doğum Programına, Keçiören Kaymakamı Uğur BULUT'un yanı sıra Ankara Milletvekili Emrullah İşler, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, İlçe Müftüsü Dr. İhsan İlhan, AK Parti Keçiören İlçe Başkanı Zafer Çoktan ve çok sayıda vatandaş katıldı. Neşet Ertaş Sanat ve Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirilen program Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı, ardından şehitler için saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu.

   Protokol konuşmaları ardından Umut Işıkları Topluluğu işaret diliyle ilahi gösterisi gerçekleştirdi. Minik semazenlerin gösterisi büyük alkış alırken, programda ayrıca “40 Yaşındasın” şiiri okundu ve küçük çocuklardan oluşan koro ilahiler seslendirdi.

 

29.03.2017
Toplam 142 kez görüntülendi